Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro 20-2/1 E

36560.00

Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro XS 20-2/1 на 20 рівнів завантаження 2/1 GN з інтелектуальною системою керування, сенсорним екраном та автоматичною системою очищення.

 

Категорія:
Тип апарата електричний
Кількість рівнів 20 рівнів 2/1 GN
Розміри аксесуарів 2/1, 1/1, 2/4, GN
Кількість порцій на день 300 – 500
Параметри підключення 3 NAC 400 В 67,9 кВт
Подача води 3/4″
Тиск води 1,0 – 6,0 бар
Злив води DN 50
Розміри 1082 x 1872 x 1117 мм
Вага апарата без упаковки 325 кг

Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro 20-2/1 E - Фото 2 - Інтернет-магазин BMSERVICE

Новий погляд на ефективність: Забудьте про громіздкі кухонні агрегати, нехай iCombi Pro працює за вас. На площі менше 1 м2. М’ясо, риба, птиця, овочі, випічка. A la carte, кейтеринг, служба доставки, ресторан. Завдяки взаємодії інтелектуальних помічників усе працює як слід. Так система iDensityControl з потужною системою циркуляції повітря та функцією видалення зайвої вологи забезпечує підвищення продуктивності приблизно на 50 %* за зменшення часу приготування на біля 10 %*. І гарантує завжди однаковий результат. Інтуїтивна концепція керування надає користувачу оптимальну підтримку, мінімізуючи кількість помилок. Тож ніщо не заважає продовжувати виробництво.

* В порівнянні з попередньою моделлю.

Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro 20-2/1 E - Фото 3 - Інтернет-магазин BMSERVICE

Життя на кухні: стрес і поспіх, адже все треба зробити одночасно і вчасно. Задача – використовувати ручку з олівцем чи програмне забезпечення. Так було раніше. Бо тепер у гру вступає iCombi Pro з функцією iProductionManager: просто розмістіть страву на дисплеї, щоб побачити загальну картину. Тепер треба лише обрати, бажаєте готувати за часом, чи заощаджуючи електроенергію. Система контролює кожне завантаження окремо для інтелектуального коригування часу приготування залежно від кількості та бажаного результату. Ви вирішуєте, треба одночасно завершити або ж одночасно почати приготування. В будь-якому разі iCombi Pro інформує вас про всі зміни у робочій камері – і вуаля: страви готові.

Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro 20-2/1 E - Фото 4 - Інтернет-магазин BMSERVICE

У вас є мета — йдіть до неї без зволікань разом з інтелектуальною технологією приготування iCombi Pro. Наприклад: іноді треба приготувати 5, а іноді і 100 стейків одночасно. Без втрати якості. Для цього iCombi Pro постійно порівнює стан страви з передбаченим цільовим результатом, розраховує процес приготування і забезпечує інтелектуальне регулювання температури. Гості приходять раніше, а овочі на грилі ще не готові? Тоді перейдіть від звичайного до комбінованого завантаження. iCombi Pro регулює параметри обробки для одночасного приготування декількох страв. Або ж ви раптом змінили своє бачення остаточного результату? То перервіть процес приготування й задайте новий бажаний результат. iCombi Pro оптимальним чином скоригує температуру і час. Результат вас не розчарує. І ви можете будь-коли відтворити його. Незалежно від того, хто користується кухонною системою.

Пароконвектомат RATIONAL iCombi® Pro 20-2/1 E - Фото 5 - Інтернет-магазин BMSERVICE

Щоб ви не грилювали після цього завжди залишаються стійкі забруднення, що не дають скористатися iCombi Pro для приготування інших страв. Так було б без системи iCareSystem. Поміж іншого, вона має функцію ультрашвидкого проміжного очищення усього за 12 хвилин. Після цього можна відразу перейти до броколі без перенесення смаку або сторонніх запахів. А коли в кінці дня треба буде навести бездоганну чистоту, iCombi Pro повідомить вас про рівень забруднення апарату. Завдяки цьому ви зможете обрати економічний або стандартний режим очищення. Звісно ж, з видаленням накипу. Звісно ж, вночі. Звісно ж, результатом завжди буде надзвичайна чистота завдяки використанню безфосфатних таблеток для чищення, що містять на 50 %* менше хімічних речовин. iCombi Pro може запам’ятати, яку мийку ви використовуєте найчастіше, і наступного разу запропонує відповідну програму очищення.

* В порівнянні з попередньою моделлю.

Світлодіодне освітлення з сигналізацією для кожного рівня завантаження.

Світлодіодне освітлення робочої камери, щоб усе було видно, — зверху донизу по всій камері. Енергоощадне, надійне та майже не потребує обслуговування. Нейтральне освітлення для того, щоб мати змогу оцінити стан страви. А працювати з iProductionManager відтепер ще простіше: світловий індикатор сигналізує, вказуючи, який рівень потребує уваги.

Інтелектуальний 6-точковий термощуп.

Термощуп має шість точок вимірювання для точного відображення даних. Навіть коли його встановлено не зовсім правильно. Тож ви можете бути впевнені в тому, що продукти буде приготовано з найвищою точністю і бездоганно з точки зору гігієнічної безпеки.

Динамічна система розподілу повітряних потоків.

Геометрія робочої камери і потужний мотор вентилятора, що регулює напрямок обертання та швидкість залежно від страви, забезпечують завжди оптимальний розподіл тепла. Для неперевершеної якості страв навіть за повного завантаження. Завдяки миттєвій реакції гальмівного механізму вентилятора робоче колесо швидко зупиняється у разі відкривання дверцят. Це гарантує додаткову безпеку.

Більше вентиляторів.*

Тепер апарати iCombi Pro 10-1/1, 10-2/1, 20-1/1 та 20-2/1 мають ще більше вентиляторів. Для кращого розподілу енергії у робочій камері й підвищення рівня подачі енергії на продукт. Для отримання незмінно якісних результатів.

*В порівнянні з попередньою моделлю.

300 °C максимальна температура у робочій камері.

Особливо міцна конструкція iCombi Pro дозволяє підтримувати у робочій камері температуру до 300 °C навіть у разі тривалої експлуатації. Це забезпечує, наприклад, можливість приготування на грилі або швидкого обсмажування великої кількості продуктів.

Вбудований ручний душ з точковим струменем і режимом розбризкування.

Безступінчасте дозування струменя та ергономічність значно полегшують попереднє очищення, охолодження та додавання води у страву. Вмонтований автоматичний механізм повернення душа у початкове положення і перекриття води забезпечує оптимальний рівень чистоти та гігієни згідно зі стандартами EN 1717 та SVGW (Швейцарська спілка підприємств газо- і водопостачання).

Парогенератор.

На 100 % гігієнічна свіжа пара, високий рівень насичення пари — навіть у низькотемпературному діапазоні — для неперевершеної якості страв. Під час очищення iCombi Pro парогенератор автоматично видаляє накип. Завдяки цьому можна зекономити на придбанні установок для пом’якшення води, що коштують дорого.

Потрійне скло дверцят робочої камери.

Потрійне скло дверцят робочої камери з покриттям, що відбиває теплові промені, забезпечує мінімальну втрату тепла і зменшує витрати на електроенергію на 10 %. Оскільки до кожного скла можна дістатися окремо, їх дуже просто чистити. Для гарного вигляду протягом довгих років.

Неперевершена технологія герметизації для апаратів, що стоять окремо.

Ущільнювач дверцят витримує температуру до 300 °C і вирізняється надзвичайною міцністю. А якщо потрібна заміна, це можна зробити без інструментів та технічних спеціалістів.

WiFi.

Інтерфейс WiFi, що входить до стандартної комплектації, забезпечує можливість під’єднання до мережі. Для простого встановлення ConnectedCooking, високої безпеки даних та ефективного керування пристроями.

Зовнішній термощуп.

Через зовнішній блок с USB-роз’ємом до iCombi Pro можна під’єднати два додаткові термощупи із зовнішнім підключенням. Завдяки цьому ви можете легко контролювати приготування різних страв, наприклад, у разі комбінованого завантаження. Без витрат на монтаж, адже блок можна під’єднувати до різних апаратів.

VarioSmoker з USB-роз’ємом.

За допомогою VarioSmoker можна одночасно готувати та коптити. Просто під’єднайте VarioSmoker до iCombi Pro через USB-роз’єм, і можна починати. Завдяки інтелектуальним програмам система регулює процес приготування так, щоб ви завжди отримували бажаний результат.