iCareSystem AutoDose – нова система очищення для настільних апаратів iCombi Pro.

iCareSystem AutoDose — це автономна система очищення для настільних апаратів iCombi Pro. Завдяки цьому процес очищення може проходити повністю автономно. Система розпочинає очищення за заданим графіком і використовує саме таку дозу твердого засобу для чищення, яка потрібна для відмінної чистоти.

Це підвищує безпеку праці, дозволяє заощадити час і забезпечує відповідність стандартам гігієни HACCP.

Новий вимір очищення.Переваги:

iCareSystem AutoDose.

  • Безпека користування
  • Економія часу та місця
  • Усунення помилок
  • Зменшення кількості пластикових відходів.

До флаєра (pdf, 0,21 MB)

До фактів (pdf, 0,50 MB)

Автоматизовані процеси і повний контроль.

Завдяки iCareSystem AutoDose прибирання вже не належить до обов’язків працівників, бо вже не є в списку їх щоденних завдань. Ще більш важливо те, що iCombi Pro завжди тримає користувача в курсі поточного стану і попереджає, наприклад, про недостатній залишок засобу для чищення і побутової хімії згідно із заданими параметрами або про необхідність термінового очищення.

Віддалений доступ через ConnectedCooking.

В системі керування апаратами ConnectedCooking також відображаються всі важливі функції та інформація, наприклад, про рівень заповнення картриджів. ConnectedCooking дозволяє легко створювати програми очищення і переносити їх на iCombi Pro з системою iCareSystem. Крім того, ConnectedCooking заздалегідь виводить попередження про необхідність заміни картриджа для своєчасного замовлення засобів для чищення та догляду і забезпечення належного запасу.

iCareSystem AutoDose - нова сист - фото 2 - інтернет-магазин BMSERVICE