RATIONAL представляє нову категорію продукції.

iHexagon від RATIONAL для найвищої якості страв за найкоротший час.

Одразу на початку року компанія RATIONAL влаштовує світову прем’єру: В своєму новому iHexagon світовому лідеру вперше вдалося досягти інтелектуального поєднання пари, гарячого повітря та мікрохвильової енергії для рівномірної якості страв на всіх рівнях завантаження апарата 6-1/1 за найкоротший час. Таким чином, поряд із пароконвектоматом та iVario, компанія втретє за свою історію впровадила нову категорію продукції.

RATIONAL представляє нову - фото 1 - інтернет-магазин BMSERVICE

Наприкінці лютого Маркус Пашманн, головний директор з продажів і маркетингу компанії RATIONAL, разом з колегами з відділу досліджень і розробок, а також командою проєктувальників презентував iHexagon під час своєї промови. У центрі уваги презентації була найважливіша функція нової системи: iClimateBoost. Унікальна технологія забезпечує інтелектуальне налаштування пари, гарячого повітря та мікрохвильової енергії для відповідного продукту. Завдяки цьому можна за найкоротший час приготувати страви найвищої якості.

RATIONAL представляє нову - фото 2 - інтернет-магазин BMSERVICE

Маркус Пашманн розповідає: «Завдяки iHexagon ми першими на ринку зуміли так інтелектуально поєднати у робочій камері гаряче повітря, пару та мікрохвилі, що енергія рівномірно розподіляється на всіх шести рівнях завантаження». Таким чином, користувач отримує однаково відмінні результати на всіх рівнях і може готувати різні продукти одночасно. «Досягти цього було складно навіть для нас з нашим найбільшим на ринку досвідом у галузі. Адже спочатку ми були незадоволені якістю приготування», — продовжує Пашманн. Але незабаром команда розробки продукції RATIONAL знайшла рішення: а саме, найпотужнішу технологію, яку коли-небудь створювала компанія. Таким чином, співвідношення енергії було збалансовано.

Таким чином, співвідношення енергії було збалансовано. Управління подачею свіжої пари та обома видами енергії відбувається настільки інтелектуально точно, що ви отримуєте ніжні, соковиті страви з ідеальною скоринкою. «Я пишаюся тим, що має честь представити цей технічний шедевр ринку. iHexagon демонструє, що ми розуміємо потреби наших клієнтів і реагуємо на них інноваціями», —пояснює голова правління.

Апарат iHexagon призначений, зокрема, для клієнтів, чия бізнес-концепція потребує водночас якості та швидкості. З одного боку, iHexagon здатний виробляти велику кількість страв, тобто його можна використовувати, наприклад, для підготовки до пікових годин або для шведських столів. З іншого боку, завдяки своїй швидкості він здатний навіть у пікові години швидко приготувати страви або розігріти страви, приготовані заздалегідь, за лічені секунди. Це означає, що замість черг зростатиме обсяг продажів.

Модель iHexagon буде представляти особливий інтерес для кухонь з високо стандартизованими стравами та процесами. Адже саме тут найкраще розкриваються переваги ConnectedCooking, системи цифрового керування кухнею від RATIONAL. Таку функцію, як MyDisplay, за допомогою якої можна налаштувати апарати так, щоб відображалися лише найважливіші функції та процеси приготування, можна налаштувати через ConnectedCooking, а потім розповсюдити на інші апарати у мережі компанії. Ця функція особливо корисна на кухнях, де немає висококваліфікованого персоналу.

Концепцію iHexagon доповнює автономне очищення за допомогою системи iCareSystem AutoDose. Картриджі із засобом для чищення та догляду вбудовані в апарат і надійно закриті. Жодного контакту з хімічними речовинами, жодного неправильного дозування. Натомість підвищення безпеки праці та зниження витрат.

RATIONAL представляє нову - фото 3 - інтернет-магазин BMSERVICE

Загалом, iHexagon є інтелектуальним помічником, розробленим для певних сфер застосування, а для всіх інших професійних кухонь RATIONAL і надалі бачить рішення в iCombi та iVario. Частково це є причиною того, що процес продажів компанії включатиме експертні консультації зі спеціалістами з продуктів і процесів, які допоможуть клієнтам визначити, чи є iHexagon правильним рішенням у тому чи іншому випадку.

Модель iHexagon вже доступна у Німеччині, Великобританії та США, список країн поступово розширюватиметься.

Маркус Пашманн підсумовує вихід на ринок так: «З iHexagon ми створили нову інтелектуальну категорію продукції з унікальними експлуатаційними характеристиками. Ми розуміємо це як нову еру».